Kačeři startují již za pár hodin! Bude to skutečně jízda!

Kačeři-5Kačeři chystají další lahůdku v podobě doposud na Příbramsku nepoznaného, ale světově oblíbeného elektro-swingu! Vrchol celodenní zábavy v sobotu 20. prosince přijde v kulturním domě s vystoupením nejlepší české kapely tohoto žánru! Slavíme 10 let existence, proto pro vás máme další dárek.

Po spoustě premiér Kačeři představí další, tentokrát neprobádané pole, Elektro-Swing. Do kulturního domu v Březnici přijede jedna z nejlepších a nejznámějších českých skupin, pražská partička MYDY RABYCAD. Tato mladá kapela je právem přiřazována ke světové jedničce, rakouských Parov Stelar Band. V čele v charismatickou zpěvačkou Žofií Dařbujánovou předvedou nevídanou smršť swingových rytmů, které budou podloženy syrovým syntetickým elektro zvukem. Tuto mutil-ženu byste si měli dobře zapamatovat, vidět ji můžete nejen v Mydy Rabycad, ale také na prknech Nového Plzeňského divadla, kde exceluje v hlavní roli muzikálu Divá Bára.

Po koncertě, který začne v 20:30, bude následovat afterparty ve stejném rytmu. O zábavu se postará pražský elektro swingový DJ Billy Bob!

Určitě nezapomeňte náležité oblečení. Pro utvoření atmosféry se neotálejte obléci do kostkovaných motivů, vezměte si motýlka, kšandy a klobouk.

Startujeme ve 20:00, vstup je krásných 100,- Kč.

Kačeři swingují a těší se na vás. Přijďte si odpočinout před vánočním shonem.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*