Kapela se světovou historií a se světovými rozměry míří do Prahy a Příbrami!

VDN Promo přiveze do České republiky, konkrétně do Prahy a Příbrami, legendární kapelu Alphaville. Je to až neuvěřitelné!

Pokud se podíváme na města, ve kterých kapela tento rok účinkovala nebo bude, uslyšíte názvy měst, lépe řečeno světových metropolí, jako je Las Vegas, Chicago, Houston, San Jose, Berlín, Hamburk, Moskva, Paříž, Porto nebo Lisabon.

Koncert v Praze se koná 4.10.2018 v Lucerně a hned následující večer, tedy 5.10.2018 proběhne jejich druhý koncert ve Sportovní hale v Příbrami. A jak je vůbec možné, že kapela světových rozměrů zahraje v okresním městě Příbram objasňuje Petr Větrovský.„Ano, máte pravdu kapela se světovou historií a se světovými rozměry, což Alphaville bezpochyby je, skutečně často nejezdí do okresních měst. Ono se to totiž ani pořadatelům úplně nevyplatí, ale my máme Příbram rádi, je to náš domov. I proto ji prostě trochu nadržujeme.“

Světová kapela Alphaville, která vyprodává koncerty po celém světě přijede do okresního města Příbram. Příbram, která má 32 000 obyvatel,se tak zařadila mezi světové metropole, a to zásluhou  agentury VDN Promo, která se rozhodla koncert v Příbrami dotáhnout do konce a uskutečnit!

Nepromeškejte tuto jedinečnou šanci vidět kapelu světového formátu naživo! Lístky jsou v prodeji v síti TicketStream, na recepci hotelu Belvedere, ve Fashion Time v Příbrai nebo v Dami Bubble v Pražské ulici.

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*