Karel Šíp se svojí „Minipárty“ v Březnici

karel šípZnámý moderátor, bavič a herec Karel Šíp se svojí show „Minipárty“ se představí ve středu 14. září v Březnici. Diváci budou mít možnost shlédnout exklusivní dvouhodinové představení na motivy známého televizního pořadu.

Karel Šíp je v posledních letech spojován především se svojí televizní show Všechnopárty. Aby měli diváci po celé republice možnost vidět tohoto komika živě, vyráží letos na tour s názvem Minipárty. Diváci se mohou těšit ve dvouhodinové show na historky z natáčení, života herce a jeho kolegů a další peprné historky z herecké branže. Diváci v březnickém kulturním domě mohou očekávat i známou hereckou posilu. S Karlem Šípem přijede také bavič Josef Alois Náhlovský.

Vstupenky na tuto jedinečnou show jsou již v prodeji a s nákupem by diváci neměli otálet. Většina představení je dlouho dopředu vyprodaná. Vstupenky za jednotnou cenu 250,- Kč můžete zakoupit v Březnici v městské knihovně – infocentru, v Příbrami v Cowárně, Rožmitále a Milíně v infocentru. Více informací naleznete na internetových stránkách www.kaceri-festival.cz

Zdroj: red.

Odpovědět

*