KATARZE TOUR 2016: SLZA v Příbrami!

Katarze Tour - SlzaHistoricky první koncertní turné kapely SLZA startovalo 3. dubna v Jablonci nad Nisou. 25. května přijedou Lukáš a Petr, členové kapely, i do Příbrami a zazpívají ve sportovní hale.

Na koncertě zazní ty největší hity, které jsou součástí radiových a televizních hitparád, mezi ně patří například Celibát, Lhůta záruční nebo Katarze.

Slza jsou Lukáš Bundil a Petr Lexa. Lukáš Bundil (kytara) je zakládající člen skupiny Slza. Narodil se roku 1986 v západočeské Aši, po střední škole odešel do Prahy, kde žije dodnes. Byť byl ke hře na kytaru veden odmalička, vážně začal cvičit až ve věku, kdy se se cvičením končí, tedy v osmnácti. Jako studiový i koncertní hráč spolupracoval s řadou interpretů (např. Olga Lounová, David Deyl), nyní je možné Lukáše mimo Slzu vidět např. v kapele Xindla X. Kromě hraní se věnuje také výuce hry na kytaru, vystudoval techniku na ČVUT. Petr Lexa (zpěv) se narodil se roku 1991 v Českých Budějovicích. V šesti letech se začal věnovat herectví a dva roky nato dostal první roli na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Od šestnácti let se věnuje hudbě, převážně zpěvu a hraní na klávesy. Roku 2012 se zúčastnil první řady soutěže Hlas ČeskoSlovenska, kde se umístil mezi 24 nejlepšími zpěváky. Roku 2013 založil YouTube kanál Hoggy, kam umísťuje vlastní komická videa.

Vchod do haly se otevře v 18:00 hodin a koncert odstartuje v 19:30 hodin. Po koncertě vás čeká i autogramiáda! Na místě bude možné koupit jak cédéčko Katarze, tak trička, náramky, hrnky, placky, fotky a další předměty s logem kapely. Debutové album kapely s názvem Katarze je právě v prodeji a právě písně z tohoto alba na koncertě zazní.

Vstupenky si můžete zarezervovat na webu Ticketportal po 220 Kč.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*