Kdo jsou Nazareth? Jejich hity znají všechny generace

1.října se v Příbrami chystá koncert nevídaných rozměrů. Do středočeského města zamíří britská skupina Nazareth, která se svými hity proslavila po celém světě, a dodnes celosvětově koncertuje.

Skupina byla založena ze zbytků polo-profesionální místní kapely The Shadettes. Za tu dobu, od roku 1969, vydali 34 alb, přičemž poslední s nzvem Rock’n Roll Telephone vyšlo v roce 2014. Největší ocenění získali za singl Love Hurts. V USA byla tato skladba oceněna jako platinová.

 

 

Světová skupina Nazareth má na své facebookové stránce statisíce fanoušků a to i přes to, že jejími posluchači je převážně starší generace. Jeí hity jako jsou Love Hurts nebo Dream on zná ovšem úplně každý. Do Příbrami míří v rámci čtyřdenního tour po České republice, během něhož navštíví velká města jako Prahu, Brno a Ostravu. To, že vystoupí i pro příbramské publikum, je téměř zázrak.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční ve sportovní příbramské hale, jsou v prodeji a to jak v síti Ticket Stream, tak na pobočkách Dami – Pražská ulice, Tesco Příbram, nebo na recepci hotelu Belvedere.

 

https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/nazareth-119159?

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*