“Když jsem začínal, stál jsem na druhé straně,” říká generální ředitel Petr Větrovský k unikátnímu projektu

10733966_1508383679401344_3010200470414860294_nUnikátní projekt plzeňského pivovaru Gambrinus “Kopeme za fotbal” je pro všechny fotbalové příznivce, které tento sport baví a hrají ho srdcem. Do soutěže se mohou zapojit všechny fotbalové kluby z České republiky, které se účastnící okresních soutěží. Takto v krátkosti lze charakterizovat výjimečný projekt, který vznikl před několika měsíci pro všechny fotbalové příznivce. Do tohoto projektu se v polovině listopadu zapojil i příbramský fotbalový klub. 

K utkání v rámci projektu “Kopeme za fotbal” si vedení a hráči 1.FK Příbram pozvali do svého svatostánku u říčky Litavky tým FK Trafo Hadačka. Amatérský fotbalový klub z Plzeňska si dorazil do Energon arény užít výjimečný svátek fotbalu. Přestože hráči Trafa na hřišti 1.FK Příbram výrazně prohráli, zážitek z celého dne jim to jistě nezkazilo. Ostatně, který fotbalový amatér by si nechtěl zahrát na prvoligovém trávníku?

 

Zážitek nejen z utkání, ale i z celého projektu neměli jen amatérští hráči z Hadačky, ale i fotbalisté a vedení středočeského klubu. “Takové projekty se nám moc líbí a rádi se jich účastníme. Když jsem začínal, tak jsem sám stal na té druhé straně, která reprezentuje fotbal z nejspodnějších a nejskromnějších podmínek. Na svůj původ nikdy nezapomenu, a proto jsem rád, že můžeme nabízet těmto nadšencům takové zážitky“, řekl pro náš zpravodajský portál generální ředitel 1.FK Příbram Petr Větrovský.

Zdroj: red, foto: red

 

Odpovědět

*