Koncert Alphaville v Příbrami: sezení je už téměř vyprodané

Koncert kapely Alphaville v Příbrami se uskuteční sice až 5. října, ale už teď mizí vstupenky před očima. Místa k sezení jsou již z větší části vyprodaná.

Německá kapela Alphaville, jenž je tvůrcem světového hitu Forever Young, míří na podzim do Čech. 4. října vystoupí v pražské Lucerně a o den později, 5. října, v našem městě. Kapela rozproudí sportovní halu, a o vstupenky je hned od začátku prodeje velký zájem.

Místa na tribuně, které jsou jediným prostorem, jsou už z většiny vyprodané. Pokud tedy máte zájem jít na koncert, a usadit se, máte poslední šanci, nějakou vstupenku ulovit.

Na “hrací“ ploše před pódiem bude tentokrát prostor pro stání. Hned od příchodů prvních návštěvníků bude v hale hrát DJ, aby návštěvníky rozproudil už od první minuty. Frontman kapely Marian Gold zároveň pozval skrz video na koncert i Karla Gotta. Zda dorazí, budeme vědět na základě jeho zdravotního stavu těsně před koncertem.

Tradiční podzimní koncert agentury VDN promo 5.října 2018 ve sportovní hale. Vstupenky jsou k sehnání na obvyklých prodejních místech.

Zdroj: red.

Odpovědět

*