Koncert ATMO music v Březnici přilákal stovky návštěvníků

dsc_8610V pátek večer vystoupila v kulturním domě v Březnici kapela ATMO music, která přilákala stovky návštěvníků. Hlavní tvář skupiny dorazila do Příbrami ale už v odpoledních hodinách. První zastávkou Kryštofa alias Beefa byl BeFit energy klub, kam si přišel zacvičit, a následně se přesunul do Dami Bubble Tea v Pražské ulici na čerstvý fresh.

Kryštof přijel do OC Skalka už před třetí hodinou. Právě ve tři začal oficiálně cvičit, a podpořit ho k tomu přišlo několik fanynek. ,,Víme o Kryštofovi, že ve fitness tráví hodně času, proto jsme ho pozvali ke cvičení i k nám do Příbrami a zacvičili jsme si s ním,” vysvětlila Jitka Doubravová.

Kryštof zašel i na fresh v Příbrami

 

O hodinu později se Beef i s organizátory přesunul do Pražské ulice na zdravou svačinku. Zvolil grepový fresh, který patří k jedním z nejzdravějších. I tam na něj čekalo mnoho mladých fanynek, a mohli si s ním na místě udělat fotografii, či zakoupit vstupenku na večerní koncert.

Po této zastávce už následoval přesun do březnického kulturního domu, kde už od tří hodin probíhaly přípravy. Kluci dsc_8621vystoupili z oficiálního automobilu SEN Tour na červený koberec, který vedl k hlavnímu vchodu. Mimo ATMO music se k vystoupení připravoval i rapper Lipo, který s populární mladou skupinou obráží všechny koncerty v rámci SEN Tour 2016.

Nejdříve Lipo, potom ATMO

Dveře se veřejnosti otevřely po dvacáté hodině. Prvního vystoupení, tedy Lipa, se fanoušci dočkali v deset hodin večer. Svými hity, opakujícími se v českých médiích, sklidil velký úspěch. Všichni se ale už nedočkavě těšili na hlavní hrdiny. Skupina ATMO music vystoupila o hodinu později a začala i skončila svými největšími hity jako jsou Polety, Andělé nebo Valerie. Fanynky doslova bláznily a každá se chtěla svého idola dotknout.

Po hodinovém koncertě se interpreti přesunuli na balkon do VIP zóny, kde se ochotně fotili s návštěvníky a podepisovali jejich kartičky.

,,Poprvé jsme udělali koncert kapely, jejíž publikum je mladší generace. Přestože kapela Atmo tento rok v našem okrese byla již potřetí, návštěva byla slušná a právě mladá generace ukázala, že se umí chovat slušně,” dodal závěrem organizátor Petr Větrovský.

Příští týden čeká mladou skupinu zastávka v Táboře, v Kotnově, kde se očekává podobný úspěch, jako byl v Březnici.

Následně se můžete vydat na koncerty do Jihlavy, Českých Budějovic či do Strmilova.

Poděkování patří závěrem i našim partnerům, bez kterých by akce nemohla proběhnout. Jsou jimi společnost Nissan Česká republika, Tip Games, Lenovo online, BeFit a AUTA, s. r. o.

Děkujeme.

Zdroj: red.

  1. Nikola Matějková Reply

    Dobrý den, chci se zeptat,budou někde k vidění fotky z koncertu Atmo music? Děkuji za odpověď.

  2. Jitka Doubravová Reply

    Dobrý den, fotky jsou k dispozici na naší facebookové stránce VDN PROMO. 🙂

Odpovědět

*