Koncert Spirita v garáži? Nejlepší místo, pochvalovali si návštěvníci

DSC_7220Včera večer se uskutečnil dlouho očekávaný koncert Majka Spirita v Příbrami, který v našem městě vystoupil poprvé v historii. Spolu s ním i kapela H16, jenž se vydali do Příbrami přímo z plzeňského Majálesu.

Rapový večer v garážích obchodního centra Skalka začal v osm hodin večer. Návštěvníci nejen že se těšili na Majka Spirita, ale přicházeli i se zvědavostí, jak to bude vypadat. V těchto prostorech se koncert ještě nikdy nekonal a ani kapela H16 v garážích nikdy nevystupovala. Byla to pro ně premiéra a z jejich úst sršila slova nadšení, stejně tak jako z úst návštěvníků.

“Byl jsem na stovce akcí, ale tohle bylo něco jinýho… Nekuřácký, příjemná teplota, parádní soud a skvělý místo v garážích, kde bylo hafo místa… Super – Za mě spokojenost“ vyjádřil se na sociálních sítích jeden z fanoušků. ,,Jsme rádi, že náš nápad udělat premiérově koncert v garážích se ukázal jako dobrý a už připravujeme další akci, kterou bychom v budoucnu v garážích rádi zrealizovali,“ nakousl o možnostech další akce organizátor Petr Větrovský.

Sharkass sklidila úspěchDSC_6602

Celým večerem provázel DJ Lynx a bylo se na co koukat. Lehce po deváté hodině vystoupil příbramský, méně zkušený raper Chrizz. O hodinu později garáže rozproudila raperka Sharkass, která začala svou show rapováním na podstatná jména, které jí řekli návštěvníci. Její vystoupení nadchlo téměř každého.

Majk vystoupil přesně v půlnoci

A v půlnoci přišel konečně zlatý hřeb večera. Slovo dochvilnost, to by se k Majkovi Spiritovi dalo rozhodně přiřadit. Na akci přijel o hodinu dříve, a na pódium vystoupil za minutu dvanáct. Bez nadsázky. I to si fanoušci chválili. ,,Celý Majkův tým byl velice ochotný. Přijeli s předstihem, chovali se už od začátku spolupráce profesionálně, což potvrdili i včerejškem,“ prozradila organizátorka Jitka Doubravová. Vystupoval déle jak hodinu. Část zpíval sám své hity, druhou část s kapelou H16.

Koncert je z největší části hodnocen pozitivně a jsme plní očekávání, jestli agentura VDN promo zorganizuje v garážích další koncert. Veškerou fotogalerii naleznete ve facebookové události akce.

 

Zdroj: red.

  1. kundy Reply

    chcipni ty pyco

  2. Zmrfi Reply

    Zmrdi

Odpovědět

*