Koncert Zagorové na Dobříši se přesouvá do srdce města

hana-zagorovaJeště před začátkem předprodeje vstupenek na Hanku Zagorovou na Dobříši se rozhodli organizátoři pro změnu místa konání koncertu. Vzhledem k tomu, že majitelé zámku změnili podmínky, které byly pro konání koncertu nepřijatelné, koncert se přesouvá do censtra města. Konkrétně do Kopáčkova dvora, na němž se budou konat kulturní akce už od Májových slavností.

Termín i čas koncertu zůstává stejný. 3. září od 19:00 hodin zazpívá v centru Dobříše Hanka Zagorová s Petrem Rezkem, jejichž koncerty jsou velmi žádané, což potvrzuje i dosavadní počet rezervací, kterých je už přes sto. Další rezervace jsou stále přijímány na mailu: info@vdnpromo.cz.

Se změnou místa konání koncertu souvisí i místo předprodeje vstupenek. I u této akce zůstává stejný datum a čas, a to 12. května od 17:00. Místo předprodeje se přesouvá do Kopáčkova dvora, v případě špatného počasí do muzea rukavic, které se nachází hned vedle.

V Kopáčkově dvoře to začíná žít ať. A koncert Hanky Zagorové bude rozhodně akcí roku v tomto prostoru. Pro VIP návštěvníky bude po koncertě připraveno občerstvení v muzeu rukavic.

Ceny vstupenek startují na 490,- Kč. Nezapomeňte si pro ni přijít v den předprodeje.

Zdroj: red.

 

 

 

Odpovědět

*