Krátkodobí dietáři zbystřete! Je tu akce “V dubnu zhubnu”

17690851_1496174897059806_1876183239_nJaro, je to v suchu… ne každý si ale vesele popěvuje. Se slunečními paprsky totiž přichází i odhazování svršků a odhalování našich těl. Vaše tělo je ale pouze Vaše volba!

Přestaňte říkat to nezvládnu, nemám čas, je to drahé, nemám vůli, nechci se zavazovat, do léta už to nestihnu… Hledáte pouze výmluvy, které Vám přinesou 0% splněných cílů. Hledejte raději řešení a myslete na hlavní důvod, proč byste měli začít cvičit a vydat se cestou zdravého životního stylu. Příčinou je přece naše zdraví!

82% úspěchu je začít. Dát se tím správným směrem a udělat první krok. Bezpochyby každý začátek je náročný a přináší nespočet překážek, ale BeFit energy club Vám to v dubnu usnadní.

Po celý měsíc duben máte jedinečnou šanci uzavřít jakýkoliv druh členství bez závazku. Členství na měsíc, bez smlouvy a za cenu ročního členství. Potřebujete pouze odhodlání, stanovený reálný cíl a vlastní vůli. Motivaci už nechte na BeFitu. Sledujte pozorně celý duben webové stránky, Facebook i Instagram BeFit energy clubu a věřte, že to nevzdáte. Naopak! Za 30 dnů se z toho stane závislost.

Zdroj: red., autor: Kateřina Molnárová

Odpovědět

*