Kurzy sebeobranného systému Krav Maga nově i v Příbrami

krav-magaV Příbrami můžete nově navštěvovat kurzy sebeobranného systému Krav Maga, který se těší vysokému zájmu jak v řadách veřejnosti, tak i mezi členy policie a ozbrojených složek.

Od 24.října budou v Příbrami probíhat kurzy sebeobrany vhodné pro muže, ženy i děti. Jedná se o sebeobranný kurz Krav Magy, který Vás naučí, jak bránit sebe i své blízké.

Většina útoků se neodehrává v pohodlném prostředí tělocvičny, proto trénink Krav Magy vychází z předpokladu, že útok v běžném životě může přijít v jakoukoli denní dobu, v jakémkoli prostředí, za jakýchkoliv podmínek a navíc velice rychle a překvapivě.

Tréninky jsou založeny na tom, aby člověk překonal nebo potlačil příznaky šoku, dezorientace, ztrátu jemných motorických schopností, tunelového vidění a spoustu dalších věcí, jako například pokřivené vnímání času apod. Techniky a schopnosti Krava Magy byly vyvinuty v reálných situacích a byly úspěšně použity civilisty, policisty či vojáky po celém světě.

Pokud máte zájem dozvědět se více o tomto sebeobranném systému, tak přijďte 24.10.2016 v 18:30 hodin do tělocvičny bývalé 8.ZŠ (Žežická 193, Příbram VII), kde bude probíhat úvodní hodina. Následně budou tréninky probíhat každé pondělí a středu od 18:30 hod.

kravamga-pribram

Zdroj: red.

Odpovědět

*