Legendární mejdan Elektro Kačeři již tuto sobotu

Další našlapaná kačeří akce se blíží. Již v sobotu 2. prosince se v Březnici v kulturním domě odehraje sedmý ročník taneční party Elektro Kačeři. Večer to bude vskutku speciální, vystoupí dvě legendy české taneční scény a doplní je hned další čtyři DJs.

O sobotním večeru a noci se v Březnici představí známý čecho-angličan DJ Chris Sadler a matador house music DJ Loutka. Tito dva pánové jsou pevně spjaty s počátky taneční hudby v Čechách, klubem Roxy a všemi významnými festivaly. Jedinečná příležitost vidět tyto dvě legendy společně. Dále se představí krásná plzeňská DJka JM, oblíbenec příbramského lidu DJ Meli, mladá krev z Rožmitálu DJ Mach 3 a o začátek se postará protřelý DJ Honan.

Zábava nebude jen o hudbě. Těšit se můžete na Jägermeister komando s občerstvením, velké dekorace, ještě větší světelnou a laser show. Na akci můžete pořídit levnější vstupenky na další akce Na Stojáka, jarní festival se skvělou známou kapelou a také kačeří merch. Chybět nebudou stolní fotbálky, bohatě zásobené bary a spousta úsměvů. První příchozí se můžou těšit na welcome drink od Jägermeistera.

Nejlevnější a výhodné vstupenky jsou do pátku na předprodejních místech v Březnici – tabák U Nuslů, v Příbrami – Cowárna, v Rožmitále – infocentrum, nebo volejte na 777 494 416. Předprodejní vstupenky jsou jen za 100,-. Na místě bude dostatek vstupenek za 150,-. Na tenhle večer jen tak nezapomenete!

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

Odpovědět

*