Lepší mrtvej, než druhej. Apeluje Hrdlička na Mareše, Filipiho a Větrovského z New Yorku

Přesně tak. Michal Hrdlička – manažer, přítel a vlastně i nastávající manžel jedné z nejlepších světových tenisek Karolíny Plíškové v nahrávce vybízí své kolegy z týmu k pořádnému tréninku ,,Naše štafeta bude velmi silná, apeluji na své spolubojovníky Petra, Radka i Leoše, aby přípravu rozhodně nepodcenili, protože v cíli lepší mrtvej, než druhej,” vzkazuje hezoun z central parku v New Yorku. 

 

O co se jedná? V Dobříši se koná 7.října Běh města Dobříše a bývalý novácký sporťák ho poběží také. Nepoběží ho však sám. Bude součastí štafety týmu VDN Promo, který je skutečně hvězdně obsazen. Společně s Michalem Hrdličkou se na štafetový běh chystá také přítel Lucie Bílé – Radek Filipi, Leoš Mareš a Petr Větrovský z VDN promo.

,,Na běh se těším, jsem z Berouna a často jsme přes Dobříš jezdili. Znám i místní zámek a teď si poprvé Dobříš proběhnu,” uvedl k běhu moderátor Leoš Mareš. Ten před několika měsíci předvedl svou anatomickou proměnu, takže na běh by měl mít kondici. Navíc to pro Mareše nebude první běh.

Opakem je přítel české slavice Lucie Bílé. Ten má z běhu respekt, a proto se poctivě věnuje kromě své profese fitness trenéra také tréninku běhu. ,,Jsem rád, že můžu běžet v tak prestižním týmu, ale musím potrénovat, abych na Dobříši neudělal ostudu,” uvedl ke své účasti svalovec Filipi.

Důležitější než kondice však bude, že hvězdy pomohou svou účastí dobré věci. To je hlavní poslání jejich klusu. Start je 7.10.2017 v Dobříši.

Zdroj: red.

Odpovědět

*