Letošní první Farmářské trhy Hořejší Obora Příbram

Chceme Vás pozvat na letošní první Farmářské trhy Hořejší Obora Příbram. Uskuteční se v sobotu 17. března od 8 do 13 hodin a budou ve znamení blížících se Velikonoc. Přijďte uvítat jaro společně s námi!

První třicítka prodejců přivítá návštěvníky s převážně velikonočním prodejním sortimentem, jakým jsou sváteční velikonoční vazby, dekorace, malovaná vajíčka, pomlázky, perníčky, velikonoční pečivo a nádivka. Nebudou chybět ani sýrové a uzenářské delikatesy, teplá uzená žebra, poctivá polévka, zdravé sladkosti bez cukru, kvalitní med, pečená jablka, belgické vafle s ovocem a výborná káva, vína, horká čokoláda, mošty a mnoho dalšího. V prodeji budou také jarní květiny a ovocné stromky pro zahrádkáře. Velkým překvapením hlavně pro malé farmáře bude v dětské velikonoční dílně pletení pomlázek, velikonočních věnců z proutí a setí osení.

V současné době město organizuje trhy vždy první a třetí sobotu v měsíci od 8.00 do 13.00 hodin pro obyvatele Příbrami a celého okolí.

Přijďte si pro jarní inspiraci, můžete se u toho výborně pobavit, najíst a napít! Termíny dalších Farmářských trhů najdete na FB stránkách trhů zde: Farmářské trhy Obora Příbram

Zdroj: red., autor: Pavlína Svobodová

Odpovědět

*