LIFESTYLE: Je sex sport?

erotikaKdyž chcete být zdraví, krásní a štíhlí, musíte mít sex. Během něho prokrvíte celé tělo, posilujete srdce, protáhnete svaly a ještě ke všemu spálíte nějaké kalorie. Nejideálnější je mít sex velmi často, i několikrát denně a v co nejobtížnějších polohách.

Zapomeňte na pohodlí, a dejte si pořádně do těla. Myslete ale na to, že sex nedokáže úplně nahradit sportovní výkon. Budete-li chtít hubnout, pouze sexem, kila dolu opravdu nepůjdou.

Pokud byste chtěli sex brát jako formu cvičení, měli byste se držet pár rad. Nezůstávejte stále u několika naučených pohybů. Cení se jakákoli změna. Ideální je i striptýz či polštářová bitva, kdy spalování kalorií ještě podpoříte. Důležité je také střídat se v sexuální aktivitě. Počítají se i pomalé pohyby, kde zase protáhnete více svalů. Zkuste například zapojit svaly pánevního dna, které navíc ovlivňují celkový sexuální požitek.

Zdroj: red.

  1. jitka Reply

    Jak můžete psát web a informace z města, když hned v první větě máte hrubku? Skladba druhé věty, také není správně. A další chyby se mi nechce již ani vypisovat. Autorka by měla své články zasílat ke korekci nebo zkusit doučování českého jazyka.

Odpovědět

*