Lucie Bílá plánuje zastávku svého turné v Sedlčanech

IMG_4424Lucie Bílá vydala minulý rok desku s názvem Hana, kterou pojmenovala podle své maminky. Se stejnojmenným turném vyráží v jarních měsících skrz Českou a Slovenskou republikou, a pro tentokrát zvolila i menší města. Jedním z nich budou Sedlčany.

Lucie Bílá vystupovala v minulém roce v našem okrese celkem třikrát, a pokaždé před vyprodaným publikem. Proto se rozhodla pro zastávku turné v našem regionu a vzhledem ke kapacitě divadla, která je něco málo přes čtyři sta míst, není pochyb o jeho vyprodání. Obzvlášť, když jde o zcela jedinečný program. Vystoupí v kulturním domě Josefa Suka na den přesně, po pěti letech, 24. května od 19. Hodin.

Turné k nové desce

Lucie Bílá v minulém roce vydala novou desku, kterou pojmenovala po své mamince, a vlastně i po sobě, Hana. Deska se stala velmi úspěšnou a od kritiku si získala vysoké hodnocení. A právě tyto songy budou moci návštěvníci na jejích koncertech slyšet. Skladby jsou oproti jejím ostatním tvorbám více dynamičtější.

Vstupenky jsou již v prodeji

Vstupenky jsou již několik málo dní v prodeji. Běžnou vstupenku pořídíte od 690,-Kč do 990, Kč. VIP vstupenku Meet and Greet, která Vás opravňuje k setkání s Lucií Bílou, můžete v limitované edici 20 kusů zakoupit za 2990,- na webu kulturního domu v sekci vstupenky.

Vstupenky

 

Zdroj: red.

Odpovědět

*