Lucie Bílá vyprodala letos už potřetí v našem okrese svůj koncert

DSC_6495Lucie Bílá zamířila včera, tento rok již potřetí, do našeho okresu. V únoru vystupovala v příbramském divadle, v červnu s kapelou zazářila na městských slavnostech v Příbrami a včera vystoupila na nádvoří dobříšského zámku. Očekávaný zájem o koncert se naplnil. Jak se říká, byl plný dům. Na straně organizátorů stálo i počasí.

V odpoledních hodinách už to vypadalo při pohledu na počasí špatně. Organizátoři sice byli připraveni, a to pláštěnkami pro každého návštěvníka, avšak déšť si vůbec nikdo nepřál. A prosby byly vyslyšeny. Počasí se zázračně umoudřilo a návštěvníci si nerušeně užili nádherný kulturní zážitek.

Lucie uprostřed malebného nádvoří zářila, a svým zpěvem předvedla dech beroucí vystoupení. S Petrem Maláskem zazpívala několik svých hitů a přidala nečekaně, improvizovaně i jeden současný hit ze svého nového alba s názvem Hana. ,,Koncert v našem regionu považujeme vždy za domácí. Má pro nás zvláštní význam. Chtěli jsme Dobříši dát mimořádný zážitek, a to se povedlo. Je to pro nás ta největší odměna,“ řekl organizátor akce, Petr Větrovský.

Lucie obdržela několik květin

Celý koncert se i podle ohlasů povedl na výbornou. Lucie Bílá dostala na závěr několik květin jak z publika, tak přímoBílá Hejtman z rukou dobříšského starosty Stanislava Vacka, radního Radka Vystyda, či hejtmana Středočeského kraje. ,,Byl to velký kulturní zážitek, který byl umocněn i nádherným prostředím dobříšského zámku. Takových akcí je třeba pořádat ve Středočeském kraji více,“ sdělil své dojmy hejtman Miloš Petera.

Organizátoři akce na závěr zmínili, že se nejedná o poslední koncert na nádvoří zámku. Na co se mohou Dobříšáci těšit příští rok ovšem zatím neprozradili. ,,Koncert na dobříšském zámku plánujeme i příští rok, ale ještě chvíli ponecháme v tajnosti, koho do malebných prostor přivedeme příště,“ dodala závěrem spoluorganizátorka akce, Jitka Doubravová.

Veškerou fotogalerii naleznete v nejbližších dnech na facebooku VDN promo.

Zdroj: red.

 

 

Odpovědět

*