Lucie Pudilová: Můj pocit je ten, že jsem vyhrála

pudilovaLucie Pudilová má za sebou první zápas v UFC. Článku k její osobě jste u nás mohli přečíst hodně. My jsme se ale nyní zeptali přímo zápasnice na její pocity. Co ona říká na výsledek? Čtěte!

Lucko, jak hodnotíš své první vystoupení v UFC?

Jsem přesvědčená, že jsem do zápasu dala vše. Samozřejmě nějaké ty pocity, že jsem do toho vše nedala, vždy budou, ale to takto necítím jenom já. Jsou to jenom chvilkové stavy, které ustanou. Nepochybuji o sobě a vím, že jsem vyhrála, hlavně sama nad sebou.

Cítíš rozhodnutí jako křivdu? 

Jak už jsem se zmínila, můj pocit je ten, že jsem vyhrála. To, jak rozhodli rozhodčí, je jiná věc. To, jak to viděli diváci v televizi, jak to viděli diváci přímo v hale, a jak to viděli moji fanoušci, nebudu už ani komentovat. Skoro všichni to viděli stejně, jako já to cítila.

Jaké byly první pocity po zápase v šatně?

Bylo mi do breku. Komu by nebylo. Naštěstí mě tv šatně vidělo jen málo lidí.

Co tě na UFC nejvíce překvapilo? 

Nepřekvapilo mě v podstatě nic, protože UFC sleduji už delší dobu. Zaujal mě neskutečně profesionální přístup všech, kteří se na tom celkově podílejí. Od prvního dne příjezdu, až do poslední hodiny odjezdu. Všichni byli trpěliví a hodní.

Jak se vyrovnáváš s vyšším zájmem o svou osobu? 

Vyšší zájem o svoji osobu vnímám velmi pozitivně. Jsem ráda za každou smysluplnou radu, za každou podporu, a hlavně děkuji za zájem fanoušků, bez kterých by nebyl zájem médií. A naopak bez zájmu médií, by nebyl příliš velký zájem fanoušků. Jsem za to moc ráda, dodává mi to sílu.

Kdy ti začíná další příprava? 

Příprava na konkrétní zápas, zatím nebude, protože o žádném nastávajícím zápase nemám informace. To vše záleží na managementu RAW agency, kteří mě v komunikaci s UFC zastupují. Začala jsem zlehka opět trénovat, už ve středu. Ale až nastávající týden, se do toho pořádně opřu. Do té doby se zregeneruji a posílím psychiku. Žádný odpočinek nesmí trvat příliš dlouho, ale ani nesmí být nedostačující. V tomto případě plně důvěřuji svému trenérovi, který to naplánuje vzhledem k mé fyzické i duševní kondici.

Děkujeme Lucii Pudilové za rozhovor. Ještě dnes večer se můžete těšit na rozhovor s jejím trenérem Ladislavem Erdélyim.

Zdroj: red., foto: archiv red.

 

 

Odpovědět

*