Lucie Pudilová svým výkonem zvedala ze sedadel vyprodanou halu

DSC_6277Jak jsme již informovali, na čtvrtém ročníku galavečera GCF CHALLENGE: Back in the Fight mělo zastoupení i ženské MMA. V něm mělo zastoupení domácí KBC Příbram za které zápasila vycházející hvězda ženského MMA Lucie Pudilová. Její sokyní byla v oktagonu Litevka Julia Stoliarenko.

Hned od začátku prvního kola bylo jasné, že tenhle souboj bude hodně tvrdý. Obě bojovnice do zápasu vlétly jako uragán a ranami rozhodně nešetřily. „Tvrdost zápasu jsem cítila hned od úvodu a to se v průběhu zápasu ještě zvyšovala,” uvedla vítězka nejlepšího zápasu Back in the Fight 4 Lucie Pudilová.

Atraktivní souboj skutečně zvedal vyprodanou halu ze sedadel a diváci se postupně dostávali do varu. Již v průběhu se začínala postupně projevovat převaha výborně připravené Pudilové, která svou soupeřku několikrát  velmi tvrdé zasáhla. Litevka Julia Stoliarenko se pokusila několika pokusy o arm bar, které vypadaly pro Příbramačku opravdu nebezpečně. „Julia Stoliarenka je výborná v Brazilian Jiu Jitsu, dokonce v něm reprezentuje svou zemi. Její techniky jsou opravdu vybroušené, což několikrát dokázala a snažila se mně chytit do arm baru, byla velmi rychlá,” potvrdila útoky Litevské reprezentantky Pudilová.

Ta však nenechala nic náhodě a po dobré obraně na tyto útoky rozjela doslova mašinérii v podání úderů, které vrcholily totálním otřesením soupeřky v závěru druhého kola. To byl také konec zápasu, protože Stoliarenko po velesilných a přesných úderech Pudilové již nedokázala nastoupit do třetího kola.

Šlo o zápas večera

Nadšení vyprodané sportovní haly nebralo konce.Tohle byl jednoznačně zápas večera perfektně obsazeného Back in the Fight 4. „Podporu publika jsem si naplno užila až po zápase, při zápase samotným jsem se snažila vnímat hlavně mého trenéra Ladislava Erdélyiho, který se snažil překřičet všechno kolem, abych ho slyšela. Z vítězství mám velikou radost a je pro mě tou největší motivací do dalších zápasů,” okomentovala masivní podporu Pudilová, jenž své vítězství v rozhovoru po nádherném zápase věnovala publiku.

Zápasnice pod vedením Ladislava Erdélyiho tak nejenže zopakovala skvělý výkon z minulého ročníku, který byl tenkrát také zápasem večera, ale svým vystoupením ho dokonce překonala.

Zdroj: red.

Odpovědět

*