Lucii Pudilovou čeká v Texasu další výzva v UFC

Příbramská bojovnice má před sebou další zápas v nejslavnější světové MMA organizaci. Lucie Pudilová se v neděli představí potřetí v oktagonu UFC. Poprvé se také objeví na hlavnější kartě FS1.

Celkově bude její zápas na fightcard šestým v pořadí, což je pro Příbramačku velký posun. Jediná Češka v UFC však musela ke svému zápasu cestovat opravdu daleko. Event UFC Fight Night 126 se totiž koná až v Texaském Austinu.

Právě tam Lucie se svým trenérem Ladislavem Erdéliym a týmem odletěla minulou neděli. “V Texasu nás přivítala stejná zima jako v ČR, ale my jsme na tvrdé podmínky zvyklí, takže nám to nedělá žádné problémy. Zasíláme srdečné pozdravy všem našim fanouškům,” uvedl trenér Lucie Pudilové Ladislav Erdélyi.

Soupeřkou v Austinu bude Sarah Moras. Téměř třicetiletá Kanaďanka má v UFC za sebou již tři zápasy a to s bilancí dvě výhry jedna prohra. Svou poslední výhru si připsala v září minulého roku proti Ashlee Evans- Smithové, kterou donutila v prvním kole vzdát technikou Armbar. ,,Udělám vše, abych vybojovala další vítězství v UFC a to zejména pro naše fanoušky a naši zemi. Děkuji všem, co mi fandí za jejich obrovskou podporu,” vzkázala exkluzivně našemu portálu Lucie Pudilová.

Její zápas můžete vidět i Vy. Vysílat ho bude opět stanice Nova Sport, ale tentokrát v noci z neděle na pondělí.

Zdroj: red.

Odpovědět

*