MMA: Pudilová s Erdélyim odletěli do Singapuru

Příbramskou bojovnici Lucii Pudilovou čeká další souboj v nejprestižnější organizaci světa MMA, a to UFC. K druhému zápasu pod touto slavnou organizací nastoupí Příbramačka až v dalekém Singapuru.

V rámci eventu UFC Fight night Singapur se Lucie Pudilová střetne s korejskou bojovnicí Ji Yeon Kim. ,,Mám radost, že můj další zápas v UFC přišel tak rychle a nemusela jsem dlouho čekat. Cítím se ještě více ve formě, než před prvním soubojem. Na přípravu jsem měla více času a do Singapuru letím vyhrát,“ uvedla Pudilová při odletu na pražském letišti.

Lucie Pudilová se nepřipravovala jen na souboj s již zmíněnou korejskou soupeřkou, ale také na souboj s časovým posunem a zcela jiným podnebím. ,,Let i tamní podmínky pro nás budou náročné. Soupeřka má trochu výhodu, protože je na ně více zvyklá. My jsme si však dokázali poradit. Na vysokou vlhkost a specifičnost podnebí jsme se připravovali například i s tréninkem v plynové masce. Udělali jsme maximum. Neletíme přes půl naší planety, abychom prohráli,“ uvedl Ladislav Erdélyi, trenér Lucie Pudilové.

Příbramská dvojice tak letí reprezentovat Českou republiku a budovat stopu na scéně bojových sportu. Utkání můžete vidět v přímém televizním přenosu, a to v sobotu v 10:45 na stanici Nova Sport 1.

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová

Odpovědět

*