MMA v Příbrami už tento pátek

V posledních dnech určitě všichni fanoušci bojových sportů žijí senzačním vítězstvím Lucie Pudilové v texaském Austinu. Příbramská bojovnice pod vedením Ladislava Erdélyi opět zvítězila v nejprestižnější světové organizaci UFC. Svátek MMA se však bude konat i v našem městě a to už tento pátek.

Event s názvem Back in the Fight startuje v 19 hod v příbramské sportovní hale. Hlavním zápasem galavečera, který je tentokrát organizován pod značkou XFN je domácí Jan Janka. Ten se střetne s exotickým Sengelem. Bojovníky, kteří se utkají v oktagonu příbramské sportovní haly, bylo možné vidět již minulý týden v obchodním domě Skalka, kde proběhl veřejný trénink.

Před vypuknutím Back in the Fight je však máte šanci vidět na vlastní oči ještě jednou. Do OC Skalka se totiž borci znovu vrátí a to na veřejné vážení. To proběhne uprostřed tohoto obchodního centra už ve čtvrtek v 17 hod. Přijďte se podívat ještě dříve, než to vypukne.

Na Back in the Fight stále ještě zbýva dostatek volných vstupenek. Zakoupit je můžete přes internetový portál a nebo přímo na místě. Sehnat lze dokonce i sezení na atraktivních místech.

Zdroj: red.

Odpovědět

*