Na besedu Marty Kubišové na Dobříši jsou přidány vstupenky

Ve čtvrtek bude v dobříšském kulturním domě živo. Je zde naplánována exkluzivní beseda s názvem “Marta Naposledy”. Beseda nese stejný název jako poslední hudební tour zpěvačky Marty Kubišové.

Právě ona se rozhodla ukončit svou bohatou a všem velmi známou kariéru v rámci již zmíněného turné, které organizuje agentura VDN Promo. Ta se rozhodla před blížícím se koncem kariéry této bojovnice za svobodu, uspořádat exkluzivní besedu v Dobříši.

,,Dobříš znám velmi dobře, chodil jsem sem do školy a prožil tady spoustu let. Proto jsme se rozhodli pro besedu právě zde. Navíc v příbramském okrese jsou dva ze sedmi posledních koncertů Marty Kubišové,“ uvedl Petr Větrovský z VDN Promo, který je zároveň moderátorem čtvrteční besedy.

Dorazí i další hosté

Beseda, na kterou dorazí i hvězdní hosté Ondřej Vetchý s Petrem Maláskem, vzbudila mezi Dobříšáky obrovský zájem. Po vstupenkách, které dali organizátoři za symbolickou cenu se jen zaprášilo. Proto se agentura VDN Promo rozhodla navýšit kapacitu a do prodeje přidala dalších 50 vstupenek na stání.

,,Zájem je obrovský a my chceme umožnit další Dobříšákům zažít tento zážitek,“ uzavřel Větrovský.

Vstupenky můžete zakoupit v informačním centru za 150 Kč. Samotná beseda startuje ve čtvrtek v 19 hod.

Zdroj: red.

Odpovědět

*