Na Dobříš dorazila Marta Kubišová i Ondřej Vetchý

Ve čtvrtek večer proběhla v kulturním domě v Dobříši beseda s populárním zastoupením. Celý večer byl zasvěcen Martě Kubišové, která na podzim tohoto roku ukončí svou pěveckou kariéru. Jako host se zúčastnil Ondřej Vetchý nebo Petr Malásek.

Prostor na pódiu se před představením změnil k nepoznání. V pozadí byla postavena LED obrazovka, na které se během představení promítala videa týkající se hostů. Moderátor večera Petr Větrovský uvedl večer představením sponzorů a vtipnými hláškami, kterými pobavil publikum. Hned v úvodu pozval hlavního hosta večera, Martu Kubišovou, se kterou si povídal o jejím životě asi čtyřicet minut. ,,Životní příběh Marty Kubišové je pro mě velmi inspirativní a jsem rád, že prostřednictvím besedy ho mohla sdělit i Dobříšákům,“ uvedl Petr Větrovský.

Ondřej Vetchý chtěl motivovat návštěvníky

Po Martě Kubišové přišel Ondřej Vetchý. Mnozí by ho možná v jeho delších vlasech ani nepoznali. Během vyprávění prozradil, že je má kvůli natáčení jeho další role. Ondřej spíše než o své herecké kariéře mluvil o svém pohledu na svět. Snažil se publikum motivovat, aby se starali o naši zemi a chránili i ostatní občany. Za každý svůj proslov si vysloužil obrovský potlesk. ,,Ondřej je nejen skvělý herec, ale také úžasný člověk, který nemá ani vteřinu volného času. Moc si tedy vážím, že přijal pozvání a dorazil na Dobříš. Je to bojovník a velký vlastenec,“ dodal Petr Větrovský.

Třetím hostem byl klavírista Petr Malásek, který s Martou hraje již 19 let, a bude ji s jeho kapelou doprovázet na jejím posledním turné v kariéře, kdy Marta zavítá například do Hořovic nebo do Sedlčan. Třešničkou na dortu celého večera byla píseň Marty Kubišové s názvem Modlitba pro Martu, kterou zahrála za doprovodu právě Petra Maláska. Tato píseň se stala symbolem pádu komunismu v roce 1989.

Beseda předcházela poslednímu turné Marty Kubišové, které startuje už 8.10. v Brně pod organizací agentury VDN promo. Pokud byste chtěli i Vy sehnat ještě vstupenku na některý z posledních koncertů, neváhejte s nákupem, protože většina je již vyprodaná nebo zbývají poslední volná místa.

Zdroj: red.

Odpovědět

*