Na Dobříši se uskuteční koncert k výročí republiky. Zazpívá i Lucie Bílá

25.září se ve středočeské Dobříši uskuteční koncert k výročí 100 let od založení Československého státu. Za doprovodu kapely Petra Maláska vystoupí české zpěvačky jako Lucie Bílá, Petra Janů a Jitka Zelenková a spolu s návštěvníky tak oslaví významné výročí naší země.

Vznik Československa byl proces, který vedl k ustavení samostatného Československého státu. Československo bylo vyhlášeno 28. října 1918. Jeho hranice byly vymezeny mírovými smlouvami a z nich vycházejícími rozhodnutími v rámci versailleského mírového systému. Od této důležité chvíle uběhlo dlouhých sto let. A právě toto výročí je důvodem pořádání několika stovek akcí po celé republice. Jedním z nich je právě i série koncertů ve Středočeském kraji, kdy nebude vynechána ani Dobříš.

Tam se v dobříšské sportovní hale koncert uskuteční 25. září od 19 hodin. Oslava v podobě prestižního koncertu se celá ponese v duchu k výročí 100 let české státnosti ve Středočeském kraji. Po dvou letech vystoupí na Dobříši opět nejlepší česká zpěvačka Lucie Bílá. Dále autorka hitů Už nejsem volná, nebo Moje malá premiéra – Petra Janů a v neposlední řadě zpěvačka, se kterou se díky jejímu songu Když se narodíme, na pár minut vrátíme do raného dětství.

Koncert se uskuteční od 19:00 v dobříšské sportovní hale od 19 hodin. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketStream, a od 31.července budou k dostání i na Infocentru města Dobříš.

Odkaz Ticketstream : https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/koncert-k-vyroci-100-let-republiky-lucie-bila-jitka-zelenkova-petra-janu-a-kapela-petra-malaska-122366re

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová, DiS.

Odpovědět

*