Na Summer Extension v Solenicích vystoupí i speciální DJ hosti

soleniceKlubová tour Summer Extension přijíždí 14. listopadu 2015 do Solenic. V klubu Kaskáda Solenice se v sobotu objeví DJ Michael C, DJ TiGi nebo Microsleeper.Akce je v duchu vzpomínky na léto a letní párty. V rámci klubové tour Summer Extension se v Solenicích představí dvojice rezidentních DJs a speciální host.

Michael C patří mezi nejúspěšnější progressive house DJS a producenty ve střední Evropě. Je rezidentním DJ legendárního pražského klubu Roxy a pořadu o taneční muzice na rádiu Evropa 2 – Dance eXXtravaganza.

Microsleeper je DJ hrající house, progressive a electrohouse house. Ukázal se na Transmission pre-party, Christmas party nebo letních festivalech Summer City Fest nebo Sázava Fest.

Hostem bude pro tento večer DJ TiGi, který přináší fanouškům to nejnovější z beatportu a iTunes, tedy to, co největší světové hvězdy hrají na mega festivalech Ultra, Electric Daisy Carnival nebo Amsterdam Dance Event. Hraje například v nejnavštěvovanějších pražských klubech Duplex, Mecca nebo SaSaZu, ale i v dalších nejpopulárnějších regionálních podnicích v Brně, Ostravě, Plzni, Mladé Boleslavi aj.

Vstup do 22 hodin je pouze za 50 Kč. Drinkem večera bude Morgan + Cola za 45 Kč.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*