Nadační fond VDN splň si sen se stal Ježíškovým vnoučetem

Nadační fond VDN splň si sen plní sny. Jeden velký sen splnil v létě rodině Vavrochových, když vzal babičku s dědečkem a jejich vnoučaty k moři do Španělska. A chystá se na druhý sen. Tentokrát v rámci projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata.

Český rozhlas už druhým rokem realizuje báječný projekt s názvem Ježíškova vnoučata. Ten spočívá v tom, že pečovatelé v domovech pro seniory z celé České republiky píší na web s totožným názvem www.jeziskovavnoucata.cz přání seniorů, obývající daný domov. Kdokoli si může dané přání rezervovat a splnit ho. Jedná se jak o materiální věci, tak o zážitky. A jak už název nadačního fondu napovídá, tady půjde o zážitek.

Velký sen si tento týden splní paní Jarmila z domova pro seniory Světlo. Její aktivizační pracovnice Eva napsala, že by si paní Jarmila moc přála setkat se s Lucií Bílou. ,,Když jsme ten sen viděli, měli jsme ihned jasno. Tohle je to pravé. Ještě ke všemu se to skvěle střetlo s koncertem k výročí 100 let české státnosti ve Středočeském kraji, který se uskuteční tento pátek 23.listopadu v obci Obořiště, kde Lucie Bílá vystoupí. Domov pro seniory Světlo se nachází jen 40 min od Obořiště, takže skvělá souhra náhod,“ popsala za VDN splň si sen Jitka Doubravová.

A jaká byla reakce paní Jarmily, když se dozvěděla, že se už v pátek setká s Lucií Bílou? Na to se podívejte samy:

 

 

Zdroj: red., foto: ilustrační, archiv 

 

Odpovědět

*