Nazareth v Příbrami bude v nejbližších dnech vyprodán

Agentura VDN promo již třetím rokem pořádá na podzim v příbramské sportovní hale jeden ze svých nejvýznamnějších koncertů. Jak si jistě všichni pamatujete, premiérou z dílny VDN promo byl koncert nejlepšího českého zpěváka všech dob, Karla Gotta.

 

 

Další rok nám tato společnost do Příbrami přivezla legendární českou skupinu Olympic, a letos šla ještě o level výše. Do našeho města totiž dorazí skupina světového významu – Nazareth. ,,Koncerty děláme po celé republice, ale pro Příbram se snažíme vybrat vždy něco speciálního, protože zde žijeme a považujeme ji za svůj domov. Skupina Nazareth je pro nás premiérou v oblasti zahraničního hudebního trhu a věřím, že Příbramáky potěší,“ uvedl organizátor Petr Větrovský.

Jeho slova potvrzuje stav prodeje vstupenek, o které byl ihned od spuštění předprodeje velký zájem. Skupina takového formátu skutečně v Příbrami ještě nebyla a kdo chtěl, tak mohl zakoupit vstupenku již od 490,-.

Na koncert skupiny Nazareth, která vystoupí 1. října v příbramské sportovní hale, zbývá posledních několik desítek vstupenek. Ty můžete zakoupit už jen na dvou prodejních místech – v síti TicketStream, nebo na recepci hotelu Belvedere. Neváhejte, lístky ubývají každým dnem.

Nakupovat můžete zde:

https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/nazareth-119159?

Odpovědět

*