Nechte svůj šatník rozkvést

10411807_1503851036510892_1398531711973622282_nFashion Time. To je dámský módní obchod, který se nachází v horní části Pražské ulice v Příbrami. Ženám nabízí jedinečné kousky oblečení. Co nám k obchodu ještě prozradila jeho majitelka?

Jak dlouho je Fashion Time v Příbrami?

Tento rok 3.6 2015 oslavíme první narozeniny a zároveň chystáme pro naše zákazníky překvapení, zatím nechceme prozrazovat jaké, ale mají se na co těšit.

Odkud dovážíte oblečení?

Oblečení dovážíme z Meky módy Miláno, Itálie.

Jak často?

Každý měsíc máme nové zboží dle poslední kolekce značek Rinascimento, Please, SAXX, Francesco Milano, atd …

Co je hitem jara – léta 2015?

Módní trendy 2015 jsou vyšívané úplety, které se v jarních a letních kolekcích objevují skutečně v masivním měřítku. Úplet ovšem nezůstává pouze jako doplněk, ale díky nápadnému zdobení se stává nepřehlédnutelnou součástí trendů pro tento rok.

Flitry, perly, korálky, křišťály, i barevná kůže zdobí jarní svetry i úpletové šaty pro odvážné. Přírodní motivy (květiny, ptáčci, motýli), sofistikovaný denim, krajka.Černá barva v síti, podle aktuálních trendů se nosí od hlavy až k patě či jako výrazný kousek tvořící základ dramaticky svůdného vzhledu. Síťované topy zkombinujte s hladkou podprsenkou sportovního střihu, žádné krajky! Stroze elegantní bavlna v sezoně jaro – léto 2015 se bavlna stává nedílnou součástí pracovního šatníku. Bavlněné kalhotové kostýmy, košile a sukně vynikají precizními proporcemi. Divoké třásně jako protiklad ke strohým oděvům z bavlny slouží třásně, které v jarních kolekcích najdete v nepřeberném množství podob. Tento trend navazuje na předchozí sezonu, je však výraznější a rafinovanější. Návrháři jimi lemují vše od sukní přes šátky a kabelky až po boty, sexy sukně z dlouhých třásní, v nichž dokonale vyniknou nohy. Dále to jsou Army a Safari styl.

Jaké teď frčí barvičky?

Pastelové barvy. Světlé odstíny modré, růžové a žluté jsou opravdovým hitem jarní a letní sezóny. Top trendy pro jaro 2015 se staly geometrické vzory a pruhy v černobílé kombinaci. Barvou roku 2015 byl vyhlášen zemitý rudý odstín s hnědými odlesky zvaný Marsala, podle slavného červeného vína ze západního cípu ostrova Sicílie.

Jak Vás napadlo rozjet tento obchod v Příbrami?

Bylo to rozhodnutí ze dne na den – naskytla se nám šance a my to zkusili, prostě ber nebo neber.

Největším trendem jara a léta 2015 je Denim! Džínovina je klíčový look této sezóny, zaplavila přehlídková mola a modrá vlna se právě teď přelévá do ulic. Takže jak budete nosit denim Vy? Přijďte se inspirovat do Fashion Time v Pražské ulici.

Zdroj: red.

Odpovědět

*