Největší akce s  oblečením na Příbramsku už tuto sobotu!

Od ohlášení čtvrtého ročníku Fashion Second Handu uběhlo již pět měsíců. Největší akce s oblečením v našem městě klepe na dveře. Plocha příbramské sportovní haly u aquaparku se již tuto sobotu 24. března zaplní stovkami žen a kopou oblečení.

Fashion Second Hand se tento rok přesunul z prostor tělocvičny na Jiráskových sadech, do největší příbramské sportovní haly. ,,Prostor jsme chtěli změnit již minulý rok, ale nenašli jsme volný termín. Hlavním důvodem změny je parkování a lepší přístup do sportovní haly, než bylo na Jiráskových sadech. Mohli jsme i o deset prodejních míst navýšit kapacitu. I tak je ale poptávka o prodejní místa větší, než jejich počet,“ vysvětlila za VDN promo Jitka Doubravová.

Možná by se mohlo zdát, že akce je pouze pro ženy, ale už minulý rok se zúčastnil i jeden muž. Petr Větrovský nabízel své oblečení a v počtu prodaných kousků by velmi úspěšný. Výtěžek z prodeje věnoval speciální mateřské škole v Příbrami. Letos jsou přihlášeni dokonce dva muži.

Akce končí v pravé poledne

Přijít nakupovat můžete od 9 hodin ráno až do dvanácti hodin. Připraveno je přes padesát prodejních stánků. Jedním z nich bude i stánek s oblečením modelky Lucie Křížkové a zpěvačky Marty Kubišové, kde z prodeje jejich kousků půjde výtěžek nadačnímu fondu VDN splň si sen.

Veškeré oblečení, které ženy neprodají, mohou zanechat v připravených pytlích, a organizátorka jej doveze do dětského domova Pepa v Lazci.

Přijďte, a udělejte si hezké sobotní dopoledne plného oblečení a dobré kávy. Připravené je i něco na zub. Vstupné je dobrovolné, a po uhrazení nákladů bude zbytek věnován též nadačnímu fondu VDN splň si sen.

Zdroj: red.

Odpovědět

*