Nemáte vstupenku na Bílou v  Obořišti? Přijďte se alespoň naladit na Vánoce.

Už tento pátek se v kostele v Obořišti uskuteční beznadějně vyprodaný koncert Lucie Bílé. Ta zazpívá po boku klavíristy Petra Maláska. Ihned v úvodu si po moderátorské dvojici vezme slovo římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik. Nemáte-li vstupenku, můžete se přijít alespoň před kostel naladit na blížící se Advent.

Koncert nejznámější české zpěvačky je již od konce srpna vyprodaný. I tak ale máte šanci být alespoň malou součástí nejvýznamnější akce vesnice Obořiště v tomto roce. Od sedmnácté hodiny se před kostelem rozvoní svařák, staročeské klobásy nebo trdelník.

I bez vstupenky si můžete zakoupit andělíčka Lucie Bílé

Svůj stánek bude mít před kostelem také tým Lucie Bílé, kde se budou prodávat zpěvaččiny ručně vyráběné andělíčci a růžence, z nichž vždy výtěžek putuje na opravu kostelů po celé České republice. Chybět k prodeji nebudou ani CD a desky Lucie Bílé, díky nimž bude Lucie v sobotu bojovat o dvacátého Českého slavíka. Další, co budete moci zakoupit, bude určitě kniha Zbigniewa Czendlika, která se vždy těší obrovskému zájmu ze strany návštěvníků.

Venku se naladíte nejen dobrým jídlem, ale i vánočními koledami, které se budou rozléhat přes celý prostor. Do kostela na koncert budete moci ovšem jít už jen s platnou vstupenkou. Během zhruba devadesáti minutového koncertu vystoupí mimo jiné i host Jan Toužimský.

Přijďte na jednu z prvních vánočních akcí. Už tento pátek od 17 hodin, a koncert následně od 19 hodin.

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*