Není Stella jako Stella. Pivo, nebo ložní prádlo z Příbrami?

lozni-pradloPři slově Stella si každý vybaví něco jiného. Především mužské pohlaví si ihned vzpomene na chmelový nápoj, a ženy na luxusní spánek. I když, někdy ani pivní Stelle neodoláme, že ano holky? Ale ložnímu prádlu od Stelly Ateliers, tomu se nedá odolat v žádném případě.

Všechny jejich výrobky se nesou v duchu luxusu. Povlečení Stella Ateliers používá k výrobě ložního prádla bavlněnou surovinu nejvyšší kvality dostupné na trhu. V jejich látkách si užívá spánek řada známých osobností, i nejlepší český moderátor Leoš Mareš. V obchodě, který je mimochodem i internetový, seženete i spoustu dalších výrobků. Mimo povlečení jsou k dostání také úžasná prostěradla, přikrývky polštářky, nebo dokonalé župany, které jsme měli možnost vyzkoušet. A sundat jsme je už nechtěli.

V posteli strávíte třetinu života

Víte, že každý z nás stráví téměř třetinu života v posteli? Tak proč se ve výběru ložního prádla omezovat? Nechte se rozmazlovat a vyberte si ze široké škály látek, vzorů, doplňků. Dopřejte i svým dětem kvalitní spánek, a to se Stellou Baby. Můžete to udělat hned –  STRÁNKY STELLA ATELIERS

Stella zastřešila příbramskou módní showstella

Příbramská módní show Nissan Příbram Fashion Night se nesla v duchu luxusu. Organizátorky si proto nemohly vybrat ke spolupráci lepší firmu v Příbrami, než je Stella, která sídlí nedaleko Březových hor. Šikovné dámy ze Stelly Ateliers pošily všechna místa k sezení, svými ubrusy rozzářily raut, a VIP návštěvníci se mohly radovat z bavlněných dárků, které našli ve své dárkové tašce.

Příští rok oslaví tato stálá firma dvacet let na trhu. Co si pro nás připraví k jejich velkému výročí? Nechte se překvapit. My už něco víme, ale zatím si to necháme pro sebe.

Zdroj: red.

Odpovědět

*