Nová pára v příbramském Aquaparku šlape jako hodinky

Parní kabina se v minulém týdnu dočkala nového generátoru páry. Během týdenního zkušebního provozu se neobjevil žádný problém, pára je v provozu každý den dle provozní doby.

Sportovní zařízení města Příbram zakoupilo zbrusu nový generátor páry, jehož montáž do parní kabiny byla dokončena minulé pondělí. „Ihned po zapojení a provedení první zkoušky byla pára zpřístupněna veřejnosti. Nyní máme za sebou týden zkušebního provozu a vše funguje jak má,“ hodnotí provoz ředitel SZM Jan Slaba.

Nový generátor nahradil zařízení staré téměř 20 let, které se v poslední době potýkalo s častými výpadky a poruchami. Další opravy starého zařízení byly vyhodnoceny jako neekonomické. „Pro umocnění zážitku z pobytu v parní kabině plánujeme přidat ještě jedno zařízení, a to dávkovač vonné esence. Jemná vůně meduňky, máty nebo třeba limetky návštěvníkům jistě pobyt zpříjemní,“ dodává manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský.

Provozní doba parní kabiny Parní kabina je v provozu ve všední dny od 6:00 do 8:00 hodin a od 12:00 do 22:00 hodin. V sobotu od 10:00 do 21:00 hodin a v neděli a ve svátek od 8:00 do 20:00 hodin.

Zdroj: red., autor: Miroslava Poláková

Odpovědět

*