Nová posila týmu Příbram Bobcats

D.D.Příbramský tým amerického fotbalu Příbram Bobcats aktivně zbrojí na sezónu 2016.  Jednou z nových posil bude D. D Goodson, univerzální hráč z kolorádské univerzity, ze které si Příbram přiveze rovnou dvě posily. Tou druhou bude Woodson Greer, který se s D. D. Goodsonem velmi dobře zná nejen ze hřiště, ale i z osobního života. Česká republika se do hledáčku tohoto obránce dostala po kontaktování příbramského hlavního trenéra Sebastiana Fanderta. Goodsonovi se nabídka hrát za Příbram okamžitě zalíbila a obě strany si mohly podat ruce. Spolu s Woodsonem budou těžit prý hlavně ze vzájemné soutěživosti a energie, kterou dokáží společně vyvinout.

Jednou z Goodsonových obav je nové a neznámé prostředí – v Evropě nikdy dříve nebyl, ale podle svých slov se těší na nové kamarády, kulturu a prostředí. Praha mu není neznámým městem a určitě se rád podívá i do našeho hlavního města. D. D. oceňuje zejména proaktivní přístup některých místních Bobcats hráčů, kteří mu již o týmu psali a popisovali mu styl hry a fungování týmu, což pomůže s aklimatizací.

D. D. si hodně zakládá na disciplíně a považuje ji za “jinou” formu učení. Pokud se dodržuje tak jak má, jsou výsledky vidět okamžitě. Stejně tak doufá, že si ho zapamatují jeho spoluhráči za svojí pracovní etiku a jako někoho, kdo si hru užívá. Ve výsledku prý záleží hlavně na tom, aby tým vyhrál. Nikdo nechce prohrávat a Goodson do Příbrami přijede s touhou vyhrát celou ligu amerického fotbalu a po třetí v řadě pomoct Příbrami se dostat do finále.

D.D.2

Zdroj: red., autor: Jakub Mráz

Odpovědět

*