Nová tisková mluvčí Příbrami: “S mým působením v soukromém portálu jsem se musela rozloučit”

pavlína svobodováJak již jsme Vás informovali, novou tiskovou mluvčí příbramské radnice se stala Pavlína Svobodová, dosavadní dlouholetá novinářka zpravodajského a publicistického serveru pribramsko.eu. Do doby, než bude schválen nový Organizační řád města Příbrami, funkci tiskové mluvčí bude vykonávat na dohodu o pracovní činnosti.

„Po éře bývalé koalice ČSSD a ODS je obraz města Příbrami velmi kormutlivý. Máme před sebou velmi mnoho práce, abychom dokázali tento obraz postupně měnit k lepšímu. Pavlínu Svobodovou jsem během její více než šestileté práce pro zpravodajský a publicistický server Příbramsko.eu pečlivě sledoval, jakož i práci ostatních regionálních novinářů. A skutečně si nedovedu představit, že bychom si pro tak důležitou a zodpovědnou práci vybrali někoho jiného,“ uvádí starosta města Příbrami Ing. Jindřich Vařeka.

K práci ve své nové pozici Pavlína Svobodová dodává: „S mým působením na portálu pribramsko.eu jsem se musela rozloučit. Nepovažuji totiž za vhodné, abych pracovala pro soukromý nezávislý server a zároveň reprezentovala nové vedení příbramské radnice. Po zvážení situace jsem se rozhodla využít nabídky pana starosty Ing. Jindřicha Vařeky spoluúčastnit se svými znalostmi a zkušenostmi na zrodu nové vize Příbrami.“

Zdroj: red, foto: red

O autorovi

Odpovědět

*