OA a VOŠ Příbram: Dobročinný bazar

OA_BazarJak už jsme vás informovali, ve dnech 19. a 20. března se na OA a VOŠ Příbram uskutečnil dobročinný bazar na pomoc žákyni Štěpánce Kozubíkové. Na něj navázal dne 29. 4. 2016 ještě jeden opět za účelem podpory Štěpánky, která je léčena řadou odborníků nejen v pražském Motole. Cílem akce bylo alespoň částečně finančně, a především morálně podpořit úsilí a odvahu při náročných situacích spojených s léčbou studentky.

V rámci odpoledního programu se představil taneční pár Tereza Váchalová a Tomáš Havlíček tančící za Klub tanečního sportu Příbram pod vedením pana Mochána. Prostory sálu příbramské sokolovny byly velmi ochotně zdarma poskytnuty panem Chrastinou.

Všem patří velké poděkování za čas a energii věnovanou pomoci druhému. Především Bára Pjatáková se chopila organizace a s pomocí Hany Petrové a Ireny Vojtíškové opět vybraly od veřejnosti finanční částku, která podpoří léčbu Štěpánky. Celkem bylo předáno necelých 20 000 korun.

Věříme, že tato akce bude motivací a inspirací pro další studenty v jejich mimoškolních aktivitách.

Zdroj: red., autor: Ing. Nikol Eliášová

  1. Eliášová Nikol Reply

    Dobrý den, Jitko,
    mnohokrát děkuji za uveřejnění článku na webových stránkách. Pouze bych se chtěla informovat, proč nejsem u textu uvedena jako autor, když jsem ho vytvořila a na akci se podílela. U celé řady článků autory uvádíte. Na webových stránkách OA jsem u textu podepsaná.
    Děkuji za odpověď,
    Ing. Eliášová Nikol

Odpovědět

*