OA a VOŠ Příbram: Futsalový turnaj

OA a VOŠ Pb_ FutsalDne 17. března 2016 vyjeli vybraní reprezentanti Obchodní akademie a Vyšší odborné školy v Příbrami do Kladna, kde se konal turnaj ve futsalu.

Proti chlapcům stály pouze dva týmy, přesněji tým z Mladé Boleslavi a tým z Nymburku. První zápas byl opravdu vyrovnaný a náročný. Oba týmy se snažily vyhrát, chlapci z OAPB měli sice více šancí než protější tým z Mladé Boleslavi, ale bohužel se jim nepovedlo ani jednou skórovat. Zápas to byl až do poslední chvíle velmi psychicky náročný, obzvlášť těžké to měl v tomto zápase Jakub Gregor, který ovšem v bráně předvedl skvělou práci, a tak ani tým soupeřů nedokázal vstřelit branku. Zápas tak skončil remízou 0:0.

Druhý zápas s Nymburkem už kluci hráli na skóre, které by je mohlo přivést k vítězství. Vběhli na hřiště s maximálním nasazením a jasným cílem – dostat míč do brány soupeře. Štěstí jim přálo víc než v prvním zápasu a Michalu Ratajovi se povedlo vstřelit první branku. Tu ale tým soupeřů rychle vrátil a klukům bylo jasné, že musí bojovat více. Na hřišti předvedli úžasnou souhru a tvrdou práci, která se jim nakonec vrátila. Zápas pro ně skončil výhrou 10:1, kterou si vysloužili postup do dalšího kola.

Přejeme klukům i nadále hodně štěstí a spoustu vyhraných zápasů!

Zdroj: red., autor: Mgr. Renata Vesecká (OA a VOŠ Příbram)

Odpovědět

*