Objednat si přes internet můžete lecos. Nyní dokonce i květiny.

16651007_1400517576646831_58943633_oV dnešní době funguje spousta obchodů přes interent. Nejčastěji si objednáváme oblečení, módní dopňky, elektroniku nebo kosmetiku. Spolu s tímto segmentem přišel i další. Až domu si můžete totiž objednat květiny. Tuto službu zajišťuje nejlepší příbramské květinářství, avšak puget je možné objednávat napříč celou republikou.

Hlavní výhodou je jednoduchost – stačí pouze objednat zaplatit online a o zbytek už se postarají floristé a doručovatelé. Je to vhodné jak pro přítelkyni, tak maminku či babičky. Sortimente je pestrý. Květiny u Rzhožců nabízejí jak klasiku – rudé růže, tak i krásné míchané pugety. Rozvoz po Příbrami vyjde na 49,- a kamkoliv po ČR za 149,-.

Proč objednávat online? Ideální dárek jako překvapení. Obdarované se květina až do předání označuje jako zásilka. Až po předání se ve vzkazu může dozvědět, od koho květina je. Nebo např. pokud je babička daleko a slaví svátek nebo narozeniny. Tuto službu si lze lehce objednat na webu www.kytkyazdomu.cz.

Zdroj: red.

 

 

Odpovědět

*