Oblíbené příbramské Hornické peklo startuje již dnes

Hornické peklo 2Dnes startuje velmi oblíbená akce Hornické peklo, které každoročně probíhá od druhé poloviny měsíce listopadu až do začátku prosince. Akce je určena pro dva okruhy návštěvníků. První okruh návštěvníků tvoří děti mateřských a základních škol, popř. zákazníci cestovních kanceláří, druhý okruh tvoří rodiče s dětmi, a to nejen z okolí Příbrami, ale z celé České republiky. Cestu si na Mikulášskou našli i hosté ze zahraničí, např. až ze vzdálené Austrálie.

Akce začíná shromážděním ve stylové hornické hospůdce, kde si zájemce vyzvedne průvodce a vezme je na prohlídku tajemného prostředí Mariánské štoly. V podzemí převezme ochranu nad návštěvníky mocný vládce podzemní říše Permon se svými pomocníky permoníky. Pak se v temnotách otevře před návštěvníky brána pekelná a objeví se čertovská cháska se svým vládcem Luciferem. Ti, jenž přečkají pekelný rej, se vydají s průvodcem na zpáteční cestu na pozemský svět, kde v patře šachetní budovy dolu Marie již návštěvníky očekává štědrý a dobrosrdečný svatý Mikuláš, laskaví a usměvaví andělé i moudrý strážce nebeských bran svatý Petr.

Vstupné je v pracovních dnech 100,- Kč za osobu, o sobotách a nedělích a 5.12. 120,- Kč za osobu.

Představení pro organizace (školy, cestovní kanceláře) se konají ve všedních dnech 24.11 – 5.12.2014. Pro organizace přijímá spolek Prokop objednávky od 1. dubna 2014.

Představení pro rodiče s dětmi se konají ve 29.11.- 7.12.2014. Předprodej vstupenek od pondělí 6.10.2013 každé pondělí od 08:00 – 11:00 hod. a ve čtvrtek od 13:00 – 18:00 hod v kanceláři Spolku.

Příjemnou pekelnou zábavu!

Zdroj: red, Spolek Prokop, foto: red

 

  1. Chadimová Helena Reply

    Dobrý den, měli bychom zájem k vám přijet se školkou před mikulášem. Máte ještě volné termíny? A jak je to cenově v případě školky? Děkuji za info Chadimová-tel.:604785571

Odpovědět

*