OC Skalka přichází s  novou internetovou televizí

OC Skalka Příbram spouští v listopadu svou internetovou televizi. Televizi, která ví, co je opravdu nejdůležitější – naše zdraví!

Sledujte celou zimu seriál několika videí shrnující naprosto vše, co Vás zajímá – cvičení z pohodlí domova, základy jógy, nakupování a výběr těch nejkvalitnějších produktů, zdravé vaření, odpočinek i módu. OC Skalka Vám přináší naprosto vše na jednom místě! Sledujte internetový seriál OC Skalka a pečujte o své zdraví… protože ať chceme nebo ne, zdraví máme stále jenom jedno!

Před několika málo dny bylo zveřejněno první video Workout s Kačkou. Video vzniklo jak jinak než v prostorách obchodního centra konkrétně v BeFit energy clubu. Fitness klubu, který Vás naučí žít lépe. Domácí workout se skládá z naprosto základních posilovacích cviků, které procvičí naše tělo komplexně. Důraz je kladen především na jejich správné provedení, abyste si doma neublížili. Vyzkoušejte si tento trénink v pohodlí domova na vlastní kůži a zjistíte, že se nemusíte vůbec ničeho bát. Že to zvládnete hravě a hlavně zdravě… Ba možná naopak! Vyplavené endorfini Vás poženou přímo do BeFitu pro další zásobník cviků.

A na co se můžete těšit v dalších dílech internetové televize? Přinášíme Vám kompletní přehled o připravovaných videích:

  • Jóga a síla Pozdravu slunci
  • Nakupování – i v Bille to jde hravě a zdravě
  • Zdravé vaření  v kuchyňském studiu Schneeberg.
  • Jak být trendy a stylová nejenom na večírku, ale i na horách

Sledujte Facebook OC Skalka, ať Vám nic neunikne! Videa budou vždy ke shlédnutí nejenom na  sociálních sítích, ale i Youtube OC Skalka a na webových stránkách www.ocskalka.cz.

„Zdraví si sice nekoupíš, ale v OC Skalka o něj můžeš řádně pečovat!“

Přinášíme Vám první video:

 

 

Zdroj: red.

Odpovědět

*