V příbramském futsalovém derby padlo 18 branek, drtivě vyhrála ISŠ

DSC_4325Očekávané futsalové derby se v průběhu zápasu stalo vyučováním, kdy učitelem bylo mužstvo ISŠ a žáky hráči Legie… Prvních deset minut se oba soupeři poznávali, nikdo neriskoval a hrálo se na jistotu. První branku vstřelil po dobře rozehraném autu Zdeněk Staroba. Po té iniciativu převzali hráči ISŠ a postupně navyšovali skóre až na 6:0 do poločasu.

Ve druhé části utkání už bylo na hřišti jenom jedno mužstvo a ISŠ koncertovalo. Některé akce dvojice Buch – Krejčí byly jak z učebnice futsalu. Legie v tu dobu nebyla ani nekompromisní francouzskou legií ani pověstnou „želvou“ – obrannou římskou legií, ale spíše připomínali holandsky ementálovou nelegii. Teprve za stavu 10:0 vstřelili hráči Legie první branku a protrpěli se do konce utkání se hrozivým skóre 3: 15.

Branky: Krejčí 5x, Buch 4x, Holan 4x, Staroba, Sandr

ISŠ hrálo v sestavě: Kočí, (Šedivý), Staroba, Doležal, Wágner M., Buch, Krejčí, Sandr

Legie: Kvasnica, Venta, Manda, Zakoutský, Šimák, Černý D., Burian