Organizátoři museli navýšit na koncert Olympiců kapacitu

hala-pribramKoncert skupiny Olympic v Příbrami se nezadržitelně blíží. Rocková kapela v čele s Petrem Jandou zavítá do našeho města první listopadový pátek. Zájem je tak velký, že se organizátoři Jitka Doubravová a Petr Větrovský rozhodli pro navýšení dosavadní kapacity.

Doubravová s Větrovským byli při rozdělování počtu míst obezřetní. Nevěděli, jaké reakce na koncertů Olympiců, kteří v Příbrami vystoupili před třemi lety, čekat. V současné době jsou ale mile překvapeni. Tlak ze strany návštěvníků byl tak obrovský, že na plochu před pódium museli do plánku zařadit desítky židlí navíc. Předpokládá se, že i lístky z navýšené kapacity se během příštího týdne vyprodají, a organizátoři tak budou moci oslavit opětovné naplnění haly, které sem jim povedlo i minulý rok na koncertě Karla Gotta. Zájem je velký i vzhledem k výši vstupného, které udělali opravdu za minimální ceny, aby měl možnosti přijít kdokoli.

Ceny startují na 190 Kč

Nejlepší vstupenky za 490 Kč jsou už vyprodané. V současné době můžete ještě pořídit místa od 190 Kč – 350 Kč na sezení, nebo za 249 Kč na stání. Místa v řadách ani v sektorech nejsou konkrétně očíslovány, takže kdo dřív přijde, ten sedí na lepším místě.

Tři prodejní místa

Vzhledem k blížícímu se koncertu a stále trvajícímu zájmu se organizátoři rozhodli stáhnout všechny vstupenky na tři prodejní místa. Nakupovat jej můžete na pobočkách Dami, který pro vás bude mimochodem připravovat nápoje a občerstvení přímo během koncertu.

Dále seženete vstupenky na recepci hotelu Belvedere, kde si je můžete vybrat každý den, NON STOP. Právě sem byly převezeny vstupenky z dobříšské pobočky, takže i přes to, že hlásili nedávno vyprodáno, mají zásoby znovu doplněné.

A v neposlední řadě si můžete také vstupenku pořídit z pohodlí domova, a to v síti Ticket Stream, kde běží předprodej už od začátku měsíce srpna. I sem přidali organizátoři vstupenky, takže ještě je co na výběr.

Koncert skupiny Olympic 4.11.2016 v příbramské sportovní hale, od 19 hodin. Vstup je možná od 18 hodin.

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*