Organizátoři na koncertě Lucie Bílé vsází na jistotu. Nakoupili stovky pláštěnek

Lucie BíááááKoncert naší nejpopulárnější české zpěvačky na Dobříši je už opravdu za dveřmi. Lucie Bílá vystoupí za doprovodu Petra Maláska na nádvoří zámku již zítra 4. září od 19 hodin. Předpověď počasí na tuto výjimečnou akci je dost nestálá. Mění se dnem i hodinou. 

Ještě před týdnem byla předpověď jasných 28 stupňů, den ode dne je tomu ale jinak. Dnes ukazuje teplota sice jen o stupeň méně, ovšem zvýšené riziko nějaké přeháňky. Organizátoři proto neotáleli a nakoupili pro jistotu stovky pláštěnek. ,,Věříme, že k jejich použití nedojde, ale myslíme i na nejhorší variantu,” uvedl jeden z organizátorů akce, Petr Větrovský.

Koncert se uskuteční uprostřed nádvoří pod hustými stromy. To znamená, že lehké přeháňky by návštěvníci zaznamenali jen zřídka, i tak se ale bát nemusí. Pláštěnka je připravena úplně pro každého.

V prodeji zbývá na dobříšský koncert už jen padesát kusů vstupenek, které se budou prodávat i na místě. Pokud tedy čekáte do poslední chvíle, přijďte od 18 hodin ke vstupu na zámek a zakupte ji na místě. Ceny jsou od 490 Kč.

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*