Organizátoři nešetřili. Na příbramskou módní show dorazil i olympionik David Svoboda

dsc_8205 Včera večer se v Příbrami uskutečnil první ročník velké módní show. Nový autosalon Nissan na Nové hospodě se změnil k nepoznání. V šoku byly všichni návštěvníci, sponzoři, i novináři. Akci těchto rozměrů v našem městě nikdo nečekal.

Od začátku, kdy se akce zveřejnila, probíhalo mnoho spekulací, jak bude akce vypadat. Organizátorky akce Martina Coníková a Jitka Doubravová na sociálních sítích postupně odhalovaly informace. Samotný večer ovšem vyrazil dech i těm největším kritikům.

Červený koberec, foto stěna, květinová výzdoba, welcome drink na úvod. To byly první věci, kterých si po příchodu každý všiml. Každý VIP návštěvník měl připravené své místo s taškou plnou dárků. Ostatní návštěvníci si našli místo buď na sezení, nebo na stání.

Show odstartovala značka Temple

Samotná módní show začala nečekaně krátkou hip hopovou choreografií, kterou zatancovaly modelky v oblečení z obchodu Temple. Obchod Temple byl zároveň prvním, který předvedl své cool outfity. Po první show přivítali moderátoři Marcel Forejt a Jitka Doubravová všechny hosty a objasnili, jak tato myšlenka vznikala.

Následovala módní přehlídka značky Benetton, která vzbudila též obrovský potlesk. Nejvíce si ho zasloužily malé děti, které profesionálně pózovaly před fotografy.

Přijel i zlatý Olympionik David Svobodadsc_8189

Po dvou módních show čekalo všechny velké překvapení. Majitel autosalonu Jiří Boukal spolu s generálním ředitelem 1.FK Příbram Petrem Větrovským vyjeli společně ze zázemí v elektro autě Nissan Leaf, které návštěvníkům představili. A po něm ihned následovalo to hlavní překvapení. Jeden z návštěvníků vyhrál tento elektro automobil na celý víkend. A výherce losoval sám zlatý olympionik David Svoboda, který přijal pozvání na první ročník příbramské módní show.

David Svoboda dělá tvář značce Nissan, a do Příbrami přijel konkrétně Nissanem X-trail, který si, jak řekl moderátorům na pódiu, oblíbil.

Nikol Švantnerová zazářila

I další přehlídky publikum oslnily.  Šperky ze zlatnictví Irena Vítková předvedly modelky ve stylových škraboškách, a při přehlídce obleků od značky Koutný a šatů od návrhářky Petry Brzkové zazářila v roli modelky Česká Miss 2016, Nikol Švantnerová. Poslední přehlídkou byly stylové outfity z obchodu Fashion Time,  který vlastní organizátorka akce, Martina Coníková.

Poslední přehlídkou večer nekončil. DJ Šlapy to vzal do svých rukou a lidé se zdrželi na after party až do dvou hodin do rána.

Už teď se těšíme, co si organizátorky připraví na další rok.

Zdroj: red.

Odpovědět

*