Oxygen dokázal, že stále patří mezi špičku. Do Příbrami veze zlaté medaile

oxygenTento víkend se v Praze konalo Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech, na které se sjely nejlepší družstva z celé republiky. Nemohl zde chybět ani příbramský klub Oxygen, který přihlásil hned tři stepové týmy, a to v kategorii kadet, junior a senior. A všechny se umístily na stupních vítězů. Kadetky a juniorky vybojovaly stříbro a seniorky, které letos v této věkové kategorii nastupují poprvé, vyhrály dokonce zlato.

Už podle tréninků jsem věděla, že to bude dobré. Již na letním soustředění předváděly naše svěřenkyně neuvěřitelné výkony a vše směřovalo k tomu, že odměna za vytrvalou práci nás nemine. Výkony holek na samotném MČR jsme si z pozice trenérů užívali. Musím říct, že dívat se na perfektně odvedenou práci je blažený pocit. Jako trenérky (a tím myslím všechny holky Chlebnovy) jsme na naše svěřenkyně velmi pyšné,“ říká Lucie Chlebnová, která ještě před několika měsíci sama závodila.

Tým kadetů a juniorů byl přitom na tuto sezónu nově složený. Podle trenérky Lucie se ale dívky skvěle sehrály a při závodech působily, jako kdyby spolu cvičily již od malička. Seniorský tým v tomto složení trénuje již několik let, letos poprvé ovšem v seniorské kategorii. S přechodem se ale popraly výborně a mají ambice navázat na předchozí tým, který několikrát obhájil titul mistrů světa.

Oxygen měl zastoupení také ve sportovním aerobiku, kde v kategorii jednotlivců – žen bojovala Kristýna Pacovská a Kamila Macasová. V konkurenci třiceti žen se obě probojovaly až do semifinále.

Teď nás čeká ještě jeden kontrolní závod, a pak už jedeme reprezentovat Českou republiku a samozřejmě i město Příbram na Mistrovství světa do Vídně. Takže držte palce,“ vyzývá závěrem Lucie.

oxygen_junior

 

oxygen_kadet

Zdroj: red.

Odpovědět

*