Oxygen na Mistrovství České republiky vybojoval tituly mistrů!

Příbram/Plzeň – 7. – 8. října bojovala děvčata z Oxygenu na Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a fitness. Oxygen měl na tomto vrcholném domácím závodě 7 závodních týmů a přivezl celkem 5 medailí – dvakrát zlato, jednou stříbro a dvakrát bronz.

Závod trenérkám splnil všechna očekávání. První místo a titul mistryň republiky získal kadetský tým a také juniorský tým. Druhé místo získaly seniorky, třetí místo juniorský tým. Ve sportovním aerobiku v triu měl obrovský úspěch tým ve složení Hejduková, Macasová a Fenclová, které letos v tomto složení závodí poprvé a vybojovaly ve velkém finále třetí místo a titul druhých vicemistryň republiky. Singlistka Kristýna Pacovská získala ve velké konkurenci finálové páté místo.

„Za těmito krásnými úspěchy stojí nepředstavitelná celoroční dřina. Věříme, že vše zúročíme i na Mistrovství světa v Holandsku, kam dnes odlítáme, a ve čtvrtek nás čeká velké světové finále. Doufáme, že do Příbrami přivezeme medaile a tituly.“ Říkají trenérky Lucie a Daniela Chlebnovy.

Zdroj: red.

Odpovědět

*