Oxygen sbírá medaile a těší se na Mistrovství Evropy

unnamedO víkendu 13. – 14. května 2017 se příbramský Oxygen zúčastnil třetího nominačního závodu ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. I poslední závod v jarní sezóně byl pro tento klub velmi úspěšný.

Z Brna si seniorský tým nad 17let přivezl zlatou medaili, kadetky ve věku 11 – 13let mají také zlato a dva juniorské týmy ve věku 14-16let si rozdělily zlato a stříbro. Tyto týmy tak potvrdily formu na příští týden, kdy začíná v Karlových Varech Mistrovství Evropy 2017. Tam pojedou tyto 4 týmy bojovat o evropské medaile. Rodinný tým trenérek Lucie, Daniela a Lenka Chlebnovy věří, že i z tohoto šampionátu si nějaký ten cenný kov Oxygen přiveze.

V Brně se také představily závodnice ve sportovním aerobiku, kde je konkurence obrovská. Kristýna Pacovská v kategorii individuál ženy se umístila na krásném čtvrtém místě a juniorské trio na místě pátém. Trenérky Lucie a Daniela Chlebnovy jsou s výsledky moc spokojené, protože v konkurenci více jak 20 závodnic je obrovský úspěch probojovat se do finálové šestky, kde se její svěřenkyně pohybují celou sezónu.

Zdroj: red.

Odpovědět

*