Pakáš oslaví své 15. narozeniny koncertem a křtem nového CD

unnamed (6)Možná se to zdá neuvěřitelné, ale příbramská ska-funková kapela Pakáš letos oslaví své patnácté narozeniny. Když se v lednu 2002 pár nadšenců rozhodlo, že založí hudební skupinu, která bude hrát výhradně původní písničky, nikdo z nich nedoufal, že jim to nadšení vydrží dodnes. Je pravdou, že se v Pakáši za celou dobu trvání vystřídalo na dvaadvacet muzikantů, a že ze zakládajících členů je dnes v kapele aktivní pouze jeden z nich. To ovšem nemění nic na skutečnosti, že se Pakáš stále těší nemalému zájmu publika a její koncerty jsou vždy spojené s příjemnou atmosférou, kterou umí spokojení posluchači vytvořit.

V rámci oslav připravují „Pakášpaři“ pro své věrné fanoušky několik akcí, které budou vyjádřením velikého díku za jejich přízeň. Prvním a bezesporu nejdůležitějším počinem v řadě je vystoupení Pakáše v příbramském Music clubu Aréna, které se uskuteční v sobotu 29. dubna. A na co se mohou tentokrát návštěvníci těšit? Na bezmála pětadvacet písniček, starých i nových, na skvělou party, na setkání s mnoha bývalými členy skupiny Pakáš, ale především na křest zbrusu nového „cédéčka“, které si samozřejmě všichni mohou okamžitě zařadit do svých sbírek.

Jako host vystoupí legendární příbramská kapela Výčep, která bude zároveň kmotrem pakášského „cédéčka“, a která svým programem uzavře slavnostní večer.

Můžeme ještě prozradit, že křtít se bude tentokrát hned dvakrát. Kromě zmiňovaného nového CD spatří světlo světa také dlouho chystaná knížka s názvem „Ať žije bigbít“, která humornou formou popisuje radosti i strasti uplynulých patnácti let kapely Pakáš.

Začátek je ve 21:00, program je nabitý, takže přijďte včas, na nikoho se nečeká. Vstupenky k dostání na místě.

Zdroj: red., autor: Pavlína Svobodová

Odpovědět

*