Páteční koncert v  Obořišti Vás naladí na vánoční vlnu

Už pozítří se v kostele sv. Josefa v Obořišti koná koncert k výročí 100 let české státnosti ve středočeském kraji. Nejen že se zpěváky společně oslavíte toto významné výročí, ale ještě před koncertem se můžete naladit na vánoční vlnu.

Před kostelem bude připraveno občerstvení v podobě voňavých vánočních klobás, svařáku, čerstvě pražené kávy nebo trdelníku a to už od 17:30. Pro příjemnou atmosféru budou venku znít vánoční koledy. Vždyť začátek adventu už se blíží. Mimo to si budete moci zakoupit CD všech tří zpěvaček a u stánku Lucie Bílé jako bonus jejího ručně vyrobeného andělíčka, čímž zároveň pomůžete dobré věci.

A dobré věci pomohli i organizátoři, kteří se zapojili do projektu Českého rozhlasu – Ježíškova vnoučata, a svůj sen si na koncertě splní paní Jarmila z domova pro seniory Světlo, která touží setkat se s Lucií Bílou. Bude to pro ni první vánoční dárek.

Na koncert zároveň přijdou studenti středních škol zřizovaných Středočeským krajem, kteří dostali zdarma vstupenky pro podporu vzdělávání.

Koncert tak bude mít od všeho něco. Bude to nezapomenutelná událost a vy můžete být u toho. Zbývá poslední dvacet kusů vstupenek za 590,- o které si můžete napsat na info@vdnpromo.cz. Přijďte, a oslavte s námi tak významné výročí v našem krásném kraji.

Zdroj: red.

Odpovědět

*